Draugė yra...

18. 02. 09

Polinkis į kančią, skausmą,  pesimizmą, saviplaką, savigraužą. Kiek daug tokių žmonių sutinkame savo aplinkoje arba kasdien girdime per televiziją, radiją. Tai kas yra blogai, dar labiau sutirštinama, pavaizduojama. Stengiamės atsiriboti, bet sunkiai mums tai pavyksta.

Puikiai žinoma situacija. Gera nuotaika, esate rami, laiminga ir staiga į svečius užbėga draugė. Šnekantis su drauge jūsų nuotaika pamažu pasikeičia tiek, kad vakare jaučiatės keistai sunerimusi, liūdna, melancholiška, pavargusi...

Venkite jų, energetinių vampyrų, nes šie žmonės pernelyg rimtai supranta gyvenimą. Nepripažįsta jo tikrosios prigimties, kuri yra nenumatoma, paslaptinga. Toks žmogus iš tiesų nepažįsta gyvenimo. Dėl savo visagalybės patį save supainioja su gyvenimu. Toks žmogus yra pernelyg rimtas, sustabarėjęs, nes nekenčia savęs, nes nepatinka pačiam sau, ir ypač todėl, kad šitaip stengiasi kontroliuoti bei užmaskuoti tai, ką jaučia savyje esant labai galingą: TĄ BLOGUMĄ, O NE GYVENIMĄ!

Jie nežino, kad nors gyvenimas mus bando, bet jis yra lengvas. Mes laimime ir pralaimime, nes gyvenimas yra žaidimas. Gyvenimą reikia gyventi tokį, koks jis yra. Gyvenimo nereikia bijoti. Iš visko galima smagiai pasijuokti, nes viskas praeina. Pasiūlykite tai draugei.

...Turime suprasti ir pripažinti, kad taip turi būti. Suprasti, kad negalime visko padaryti patys, kad negalime visko turėti, kad galime būti silpni. Reikia būti linksmiems širdimi, gyventi ir džiaugtis, ypač patiriant sunkumų, tai yra vienintelis tikrai protingas kelias, kurį žmonėms belieka pasirinkti, norint išgyventi ir netapti viskuo nepatenkintais ir nelaimingais. 

Komentarai:

Į viršų