Aš nepriklausoma kaip katė.

18. 10. 24

Tokia moteris nepriima kitų taisyklių, jai nepatinka paklusti reikalavimams. Moteris-katė visada siekia būti pirma, būti visų dėmesio centre. Jai labai svarbu populiarumas, pripažinimas ir šlovė.

Moteris-katė negali išbūti viešumoje, kitų žmonių apsuptyje visą laiką. Tai ne katės temperamentas, gyvenimo stilius. Neretai jai svarbiau pabūti vienumoje. Mėgstamiausia jos atokvėpio vieta – šilta vonia arba minkšta lova.

Moteris-katė yra linkusi į tingumą. Ji gali ilgai miegoti, pramiegoti ir pavėluoti į susitikimą su draugais. Paskui ji pasakys, kad buvo labai užsiėmusi. Jeigu lauke lyja lietus, šalta ir drėgna, tai moters-katės nė už ką neišvarysite iš po antklodės.

Moteris katė  labai rūpinasi savo išvaizda ir visada atrodo tvarkingai, skoningai bei gražiai.

Šio tipo moteris turi labai mažai draugų, nes sunku įgyti jos pasitikėjimą. Tačiau, jei jau tapote moters-katės draugu, žinokite, ji niekada jūsų neišduos ir galėsite visada sulaukti iš jos palaikymo, pagalbos.

Moteriai katei šeima – visada pirmoje vietoje. Dėl savo artimųjų ji pasirengusi viskam, net peržengti savo principus.

Už šios gana šaltos ir abejingos moters-katės kaukės slepiasi aistringa ir temperamentinga moteris. Tokia moteris visados išteka tik iš meilės ir santuokoje būna laiminga. Moteris-katė  geriausia dovana jūsų gyvenime.

 

 

Komentarai:

Į viršų