Pirmadienis.

19. 01. 13

 

Kaip dažniausiai leidžiate savaitgalius rudens ir žiemos vakarais? Dažniausiai - niekaip. Gal verta pirmadienį padaryti kažką prasmingo, malonaus?

...Tyrėjai vertino žmonių nuotaikas kiekvieną savaitės dieną. Išvada tokia: Pirmadienius laikome „depresiškiausia“ savaitės diena, galvodami apie juos, prisimename pačius „blogiausius“ pirmadienius. Penktadieniai ir šeštadieniai  yra „geriausios“ savaitės dienos. Galvodami apie juos, prisimename geriausius iš jų. Mūsų nuomonę apie savaitės dienas įtakoja atminties iškraipymas. Kiekvienos savaitės dienos patirtis rodo, kad pirmadieniai nebuvo tokie blogi, o savaitgaliai nebuvo tokie smagūs.

Prisiminkite nuostabiausią, geriausią pirmadienį ir blogiausią savaitgalį, gal tada Jūsų požiūris į pirmadienį pasikeis. Jei ne - keiskite kažką. Aplinką, darbą, kas trukdo būti laimingai ir su malonumu sutikti naują dieną. O gal Jums gali padėti vakarinė maldelė, ramus nusiteikimas? Pabandykite.

Liūdną nuotaiką dažniausiai galite nesunkiai pakeisti į linksmą, jei tik įdėsite pastangų ir turėsite noro. Tada   pirmadienis bus nebaisus!

Jei esate pakankamai užsispyrusi, galite paversti pirmadienį nuostabia diena. Juk viskas priklauso nuo Jūsų, nuo požiūrio.

Gero pirmadienio ir geros savaitės!

 
 
 

Komentarai:

Į viršų